09108083079
09108083079

همیشه درگیر پیدا کردن موسیقی هستی؟

وبسایت موسیقی بدون کپی رایت پالس موزیک

برای شما طراحی شده است

45000 فایل صوتی

icons8_music_500px

پخش آنلاین

icons8_youtube_music_500px

دانلود مستقیم

icons8_below_500px

فرمت WAV

icons8_wavy_line_500px

دسته بندی شده

icons8_opened_folder_500px

بدون کپی رایت

icons8_cent_500px

پشتیبانی

icons8_headset_500px

موسیقی تدوین

icons8_earbud_headphones_500px

در این بخش وبسایت موسیقی بدون کپی رایت بیش از هزاران موسیقی دسته بندی شده جهت استفاده در پروژه های تدوین بدون نگرانی در مورد کپی رایت قرار گرفته است . (با توجه به حجم زیاد موسیقی ها فقط تعدادی از آنها برای نمونه به صورت رایگان قرار گرفته است .)

موسیقی تخصصی

icons8_eighth_rest_500px

در بخش موسیقی تخصصی وبسایت موسیقی بدون کپی رایت پالس موزیک ما موسیقی ها را به صورت کامل در اختیار شما قرار داده ایم

گاهی ممکن است یک موسیقی را بشنوید و تمایل به تغییر و یا استفاده از برخی سازهای کار شده در آن داشته باشید. در این بخش موسیقی به صورت تفکیک شده در یک آلبوم قرار میگیرند ، به این صورت که هر آلبوم مربوط به یک موسیقی است و ابتدا موسیقی پیاده شده را قرار داده ایم و سپس قطعات و سازهای کار شده در موسیقی در زیر آن قرار گرفته اند که میتوانید جداگانه آن ها را دانلود کنید و از آنها با بالاترین کیفیت در پروژه های خود استفاده کنید . و از همه مهمتر اینکه موسیقی پروژه خودتان را با سلیقه خودتان طراحی کنید . مثال : صدای فلوت ، ویولن ، گیتار ، وکال ، افکت های صوتی کار شده و …

(نمونه این سبک موسیقی با دسته بندی موسیقی تخصصی مشخص شده است.)

ملودی سینمایی

icons8_garage_band_500px_2

ملودی ها یکی از بخش های ویژه سایت است که در این قسمت هزاران ملودی زیبا و متفاوت را برای شما در نظر گرفتیم که میتوانید با استفاده از آنها در هر صحنه حس و حال مورد نظر خود را به بیننده منتقل کنید . تمام این موسیقی ها با بالاترین کیفیت و بدون کپی رایت در اختیار شما هستند.

افکت صوتی سینمایی

icons8_itunes_500px

افکت های صوتی به مجموعه صداهای سینمایی گفته میشود که در تدوین در لحظات خاص برای ایجاد یک حس یا تغییر صحنه ها میتوانید از آنها استفاده کنید که در زیر تعدادی از مهمترین دسته های این مجموعه را برای شما لیست کرده ایم که با کلیک روی آن میتوانید وارد آن مجموعه شوید

افکت صوتی محیط

موسیقی بدون کپی رایت تدوین فیلم

در این مجموعه عظیم صداهایی که در محیط میشنوید رو با بالاترین کیفیت برای تدوین فیلم هاتون قرار دادیم که دیگه دنبال اینجور صداها نباشی ، صداهایی مثل : باد،باران،ماشین،شیشه، حیوانات و… کلیه صداهای محیط که با یه جستجو پیدا میشن

اگر اگر هنوز جای سوالی هست اجازه بدهید با ویدئو به شما توضیح بدهیم …

150,000 تومان
360,000 تومان

خرید اینترنتی برایم دشوار است!

اگر خرید اینترنتی برای شما دشوار است میتوانید مبلغ را به شماره کارت   6063731086805216   به نام امین ایمانی فر  واریز نمایید و فیش واریزی را از طریق واتساپ یا اپلیکیشن بله به شماره 09108083079 ارسال نمایید.

در سریعترین زمان اطلاعات محصول یا دوره خریداری شده برای شما ارسال میگردد.

اگه یکبار بخریم روی چند سیستم میتوانیم استفاده کنیم؟ سوال قابل درک!

ما با شما صادق هستیم ، اگر تدوینگری  محصولی  از ما خریداری کند و آن را در اختیار تعداد افراد زیادی قرار دهد در واقعیت ما چطور میتوانیم به زنده بودن تجارتمان ادامه دهیم؟ آیا نبودنِ ما برای شما جذاب است؟!

ما در حدود 10 نفر هستیم که هرکدام از ما مثل شما برای زندگی باید هزینه کنیم ، در حال حاضر قوانین ما سخت گیرانه نیستند، هنوز محدودیت تعداد دفعات نصب یک لاسنس لحاظ نشده است، ما به کاربرانمان اعتماد داریم و امیدواریم که بخاطر حیات تجارتمان مجبور به ایجاد محدودیت نشویم.

 

پولتان را برای چه چیزی خرج میکنید؟ برای موفقیت!

ما تجربه کرده ایم ، موفقیت خیلی سخت است. محصول با کیفیت ، پشتیبانی فوق سریع ، صمیمیت کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است.

محصولات ما قیمت زیادی ندارند ، تفاوت آموزش ها و خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی است که تصّور می کنید! محصولات ما شاید با نام های مشابه در سایت های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرآموزشی ، آموزش تخصصی و با کیفیت پالسی شو نمی شود!

هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

خجالت را کنار بگذارید ، تماس بگیرید : 09108083079

نگران نباشید ، من همیشه در دسترس هستم حتی روز های تعطیل!  هر موقع تمایل داشتید تماس بگیرید تا رفاقتمان را شروع کنیم!

توجه داشته باشید که شما به عنوان مهمان وارد سایت میشوید و به تمام موسیقی های سایت دسترسی ندارید بعد از خرید اشتراک میتوانید از تمام امکانات استفاده نمایید.