رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شرایط پیشنهاد پروژه یا درخواست تدوینگر


 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

  • مدیر ارشد

سلام خدمت دوستان گرامی

در صورتی که قصد پیشنهاد همکاری در پروژه و یا استخدام تدوینگر را دارید حتما به موارد زیر دقت کنید.

حتما توضیحات کاملی پیرامون نوع پروژه ، مدت زمان ، شرایط تولید ، زمان تولید و قیمت پیشنهادی ( در صورت امکان ) خودتون ارائه کنید. 

اگر نمونه کاری دارید که بر اساس آن قصد استخدام یا پیشنهاد دارید لینک آن را در پست خود قرار دهید . 

در بازارچه ، پروژه ها باید دارای توضیحات مناسب و کافی باشند که کاربر بتواند به راحتی در تاپیک تبلیغاتی شما، اطلاعات کافی را نسبت به پیشنهادتان دریافت کند. ایجاد تاپیک تنها با قرار دادن یک لینک ارجاع به سایت دیگر، غیرمجاز بوده و باعث حذف تاپیک و دریافت اخطار خواهد شد.

عنوان تاپیک باید بیانگر محتوای تاپیک شما باشد. برای مثال اگر قصد تولید استوری موشن دارید، می توانید به عنوان پیشنهاد از عنوان "سفارش استوری موشن " استفاده کنید. استفاده از عناوین غیرمرتبط با محتوای تاپیک باعث حذف تاپیک شما خواهد شد.

تمامی اطلاعات در خصوص پروژه می بایست در تاپیک و در معرض دید کاربران قرار داشته باشد . قیمت پیشنهادی ، شرایط استفاده و مشکلات احتمالی و مواردی از این قبیل می بایست در توضیحات تاپیک قرار گیرد. ارائه این گونه اطلاعات به کاربران در شبکه های مجازی دیگر (مانند تلگرام و ایمیل) یا پیام خصوصی انجمن غیرمجاز می باشد. اما گاها اطلاعات دیگری وجود دارند که نمی توان به صورت عمومی منتشر کرد که انجام این گونه مکالمات به صورت خصوصی مجاز بوده و حتی در اینگونه موارد پیشنهاد ما هم همین خواهد بود. اما اطلاعاتی که نیاز است دیگران بدانند، باید در متن تاپیک ذکر گردند.

 اطلاعات واقعی پروژه را بنویسید!. اگر پروژه شما نیازمند پیش نیاز های خاصی جهت اجراست، حتما باید ذکر گردد. اگر پروژه شما مشکل خاص یا نیاز به مجوزی دارد که نحوه ی رفع آن را هم می دانید، باید در تاپیک ذکر گردد. ارائه هرگونه اطلاعات دروغین یا اغراق در خصوص پروژه و ویژگی ها  آن ، غیرمجاز بوده و در خصوص گزارش کاربران ، با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

سعی شده قوانین به طور کامل در خصوص بخش بازارچه ذکر گردد . در صورت مشاهده تخلف در این بخش ، تفاوتی نخواهد داشت فرد خاطی ، تازه عضو انجمن شده باشد یا مدیر یک بخش باشد، در هر صورت با فرد خاطی برخورد خواهد شد .

 

با تشکر - امین ایمانی فر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...