راهنمای فعالیت در پالس کلاب

اولین سیستم آموزش تدوین ترکیبی در ایران

همه کسانی که من را میشناسند میدانند که من عاشق یادگیری و آموزش دادن هستم و عاشقانه هم این کار را انجام میدهم و زمانی که میدانم با اطلاعاتی که منتشر میکنم میتوانم در مسیر موفقیت دیگران قدمی بردارم این علاقه چندین برابر می شود.

در طی 17 سال فعالیت و تحقیق در حوزه تدوین و نرم افزارهای آن ، من با اکثر این نرم افزارها به صورت عمیق آشنا شدم و حالا در این بخش قصد دارم تمام اطلاعاتم را در اختیار شما قرار دهم .

در طی این سال ها و انجام شیوه های آموزشی متفاوت به این نتیجه رسیدم که تنها راه درست یادگیری ، آموزش دیدن به شیوه عمیق است و لاغیر . و همین موضوع باعث شده که عمده شما و هنرجوهای من همیشه این مطلب رو بیان کنند که خیلی مطالب رو خوب ارائه میدهی و باید بگویم که در اصل من مطالب را خیلی عمیق ارائه میدهم .

هدف من از ایجاد این کلاب آموزشی ، افزایش توانمندی‌های تدوینگران و بهبود کیفیت تولید ویدیویی آن‌هاست ، یعنی هدفی که همواره آن را دنبال کرده ام ( ارتقاء )

در پالس کلاب ، علاوه بر ارائه آموزش‌های تدوین برنامه هاییی جهت افزایش مهارت‌های مورد نیاز برای ورود به بازار کار تدوین دارم و در این مورد هم یک هدف دارم ( بقاء )

این بخش میتواند مهم ترین قسمت و دلیل حضور شما در این کلاب باشد.

مطالب این بخش:

آموزش‌تدوین: آموزش‌های جامع و کاربردی تدوین که مراحل مبتدی تا پیشرفته را در نرم افزارها و حوزه های مختلف شامل میشود .

آموزش های تکنیکال: در این بخش، ما به نکات و ترفندهای حرفه‌ای در قالب ویدیوهای کوتاه تکنیکال می‌پردازیم.

تنوع در نرم افزارها : در پالس کلاب قرار نیست آموزش ها منحصر به یک نرم افزار باشد ، ما نرم‌افزارهای مختلف را معرفی می‌کنیم و به شما آموزش میدهیم چگونه از آن‌ها استفاده کنید.

آموزش در حوزه های تخصصی: ما آموزش ها را در حوزه های مختلفی مثل تدوین،اصلاح رنگ،جلوه های ویژه،موشن گرافیک و … منتشر میکنیم تا بتواند پاسخگوی نیازهای شما در تمام زمینه ها و مراحل کارتان در پروژه ها باشد .

میتوان گفت این بخش مهم ترین بخش پالس کلاب بعد از یادگیری تخصص است که به شما میگویم که حالا که تخصص خود را بدست اوردید چطور از ان استفاده کنید .

جالبه که بدونید من در این سالها هر فعالیتی که در ذهن شما بیاید از پادویی کردن ، دستیار بودن ، تدریس در دانشگاه ، داشتن آتلیه حرفه ای ، فعالیت تبلیغاتی ، کار با سازمان ها و کار داخل ایران و خارج از ایران را تجربه کرده ام و همیشه تأکید دارم که علاوه بر تسلط بر مهارت فنی ، ارتقاء مهارت های فردی ، ارتباط گیری ، بازاریابی در کسب و کار نیز قسمت جدایی ناپذیر فعالیت شماست . از این رو مباحث مرتبط با تقویت فردی ،بازاریابی شبکه‌سازی،توسعه بیزینس، سبک کاری و مذاکره با مشتریان تا رسیدن به نتیجه در بازار نیز به شما آموزش داده می‌شود.

از نظر شخصی من یکی از مشکلات بزرگی که در محیط هایی مثل اینستاگرام وجود داره اینه که ما هیچ فضای تعاملی با یکدیگر نداریم و به همین دلیل در کلاب ما فضایی رو ایجاد کردیم تا تدوینگران بتوانند با هم تبادل نظر کنند و حتی با مشارکت هم این مسیر را طی کنند .

در بخش تالار شما میتوانید با سایر تدوینگران و اعضای گروه به صورت مستقیم در مورد موضوعات مختلف صحبت کنید. این تالار گفتگو یک فضای ارتباطی است که به شما این امکان را می‌دهد تا ایده‌ها، تجربیات، سوالات، و پیشنهادات خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید.

این فضا برای تبادل اطلاعات و ایجاد ارتباطات حرفه‌ای و آموزشی بسیار مناسب است. شما می‌توانید از تجربیات دیگران بهره‌برداری کنید و به دیگران از تجربیات خود خبر دهید. تالار گفتگو به شما این امکان را می‌دهد تا به عنوان یک عضو جامعه تدوینگران در ارتقاء مهارت‌ها و دانش مشترک خود تاثیر بگذارید.

در سال های فعالیت من ابزارهای تخصصی را با حجم چندین ترابایت دسته بندی کرده ام و بهترین آنها را برای خودم جدا کرده ام . این ابزارها به شما این امکان را می‌دهند تا به عنوان یک تدوینگر حرفه‌ای محتوای ویدیویی با کیفیت و جذاب ایجاد کنید. این ابزارها شامل موارد زیر می‌شوند:

موسیقی / افکت‌های صوتی / ترنزیشن‌ / پریست‌ / فوتیج‌های ویدیویی / فایل‌های اصلاح رنگ / پلاگین های تخصصی

در ضمن این نکته رو هم اشاره میکنم که این فایل ها فقط مختص به نرم افزار پریمیر نیست و برای نرم افزارهایی که در کلاب آموزش داده میشوند منتشر می شود .

این نکته رو فراموش نکنید که من هیچ خساستی در ارائه مطلب و فایل به خرج نمی دهم و این مورد در سال های فعالیت من برای هنرجوها کاملا روشن است .

میخواهم این موضوع را به شما بگم که اگر فکر میکنید تنها با یادگیری تخصص در نرم افزارهای تدوین میتوانید در بازار و کسب و کار خود موفق باشید کاملا در اشتباه هستید و شما نیاز دارید ابزارهایی رو بشناسید که بتوانید از طریق آنها برند شخصی یا تجاری خود را بسازید . 

در بخش توسعه و فناوری، ما به شما آموزش می‌دهیم که چگونه برند شخصی خود را ایجاد و توسعه دهید و از ابزارهای مدرن در این زمینه بهره‌برداری کنید. برند شخصی مهمترین دارایی یک تدوینگر حرفه‌ای است و در بازار تدوین و ویرایش ویدیوها، ایجاد یک شناخت قوی از برند شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در این بخش، شما خواهید یاد گرفت:

1. استراتژی برندینگ / ساخت برند از طریق محتوا /  استفاده از شبکه‌های اجتماعی / ساخت وب‌سایت شخصی /  استفاده از ابزارهای دیجیتال / توسعه هویت برند

با این آموزش‌ها و ابزارهای ارائه شده در این بخش، شما می‌توانید به عنوان یک تدوینگر با برند شخصی قوی و مؤثر در بازار تدوین و ویرایش ویدیوها حضور یابید و جذب مخاطبین و مشتریان به بهترین شکل انجام دهید. این مهارت‌ها برای توسعه حرفه‌ای شما بسیار حیاتی هستند و از مهمترین عناصر موفقیت شما به عنوان یک تدوینگر محسوب می‌شوند.

در بخش آموزش‌های مکمل، من به شما نشان می‌دهم که چطور از نرم‌افزارها، وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و ابزارهای متنوع دیگر بهره‌وری بهتر و سریعتر در کارهاتون داشته باشید. 

 این آموزش‌ها به شما امکان می‌دهند تا با ابزارهای جدید و نوین آشنا شوید و به عنوان یک تدوینگر با توانایی‌های گسترده‌تر و متنوع‌تر در بازار تدوین به کارتان ادامه دهید. و با ذخیره کردن زمان و انرژی خود در انجام پروژه ها بهره وری بیشتری را بدست بیاورید . 

آموزش های تخصصی تدوین

آموزش های تخصصی اصلاح رنگ

تالار گفتگوی تدوینگران

ابزارهای تخصصی

آموزش های بازار تدوین

پشتیبانی مستقیم مدرس

برای دسترسی به بروزترین اطلاعات حوزه تدوین ، زمان رو از دست نده

چرا پالس کلاب راه اندازی شد؟

پس از سال ها فعالیت در حوزه آموزش تدوین و نرم افزارهای این هنر جذاب به این نتیجه رسیدیم که دیگر انتشار آموزش در قالب یک پکیج کامل به دلایل زیادی نه برای ما شرایطی خوبی را برای انتشار حداکثری اطلاعات ایجاد میکند و نه تمام علاقه مندان امکان خرید پکیج های گران قیمت را دارند . پس به این نتیجه رسیدیم که ایده خود یعنی پالس کلاب را در جهت دسترسی همه به اطلاعات و مهارت تدوین پیاده سازی کنیم.

یکی از مزایای بزرگ پالس کلاب این است که شما میتوانید انتخاب کنید که به چه آموزش هایی دسترسی داشته باشید و دیگر نیاز نیست در یک دوره کامل که ممکن است نیمی از آن را نیاز نداشته باشید شرکت کنید.

موضوع اصلی که بسیاری از کاربران را از داشتن یک دوره حرفه‌ای و کارآمد مردد کرده مسئله هزینه آن دوره می باشد در پالس کلاب می‌توانید با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به آموزش ها و ابزارهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

در پالس کلاب شما همیشه میتوانید با مدرس در ارتباط مستقیم باشید و سوالات خود را مطرح کنید و همچنین با عضویت در تالار گفتگوی تدوینگران شما همیشه میتوانید با دیگران در تبادل اطلاعات باشید و در سریعترین زمان به جواب های خود برسید و یا حتی از تجارب آنها استفاده کنید.

در پالس کلاب شما با خرید اشتراک مربوطه همیشه میتوانید به آموزش های آن اشتراک دسترسی داشته باشید و کافیست برای دیدن آنها در هر زمانی به سایت مراجعه کنید .

راهنمای فعالیت در پالس کلاب

برای دسترسی به بروزترین اطلاعات حوزه تدوین ، زمان رو از دست نده

من معتقدم که هنر تدوین برای همه باید در دسترس باشد و هیچ کس نباید به هر دلیلی از دسترسی به این مهارت‌ محروم شود.​

با افتخار اعلام می‌کنیم که هدف اصلی ما از ایجاد پالس کلاب ، پرورش صحیح و اصولی تدوینگران در تمام حوزه های مورد نیاز و همچنین کاهش هزینه‌ها و افزایش دسترسی به آموزش‌ها برای همه علاقه مندان است. من و همکارانم با تلاش در پالس کلاب  ، قصد داریم امکان ارائه آموزش‌های با کیفیت و مفید در یک محیط مجازی را فراهم کنیم و همچنین به شما ابزارها و منابع لازم برای توسعه کسب و کار و زندگیتان را ارائه دهیم. این راهبرد به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نگرانی از هزینه‌های بالا به آموزش های خاص دسترسی داشته باشید ، همیشه بروز باشید و مهارت‌های خود را به بهترین شکل تقویت کنید. من مثل همیشه با خوشحالی و انگیزه بسیار بالا به تلاش‌های خود برای ایجاد یک جامعه آموزشی در دسترس برای همه ، برای توسعه هنر زیبای تدوین و پروش هنرجویان متخصص ادامه می‌دهیم و تمام اطلاعاتی که در 17 سال گذشته به دست آورده ایم را با شما به اشتراک میگذاریم و در این مسیر در کنار شما هستیم.

سوالات متداول شما :

در تمام ساعات شبانه روز میتوانید در پالس کلاب عضو شوید

در تمام ساعات شبانه روز میتوانید در پالس کلاب عضو شوید 

در پالس کلاب آموزش ها در تمام سطوح از مقدماتی تا حرفه ای در نرم افزارهای مختلف نظیر پریمیرپرو،افترافکت،داوینچی ریزالو و همچنین در حوزه های مختلف از جمله : تدوین ، اصلاح رنگ ، تکنیک های تخصصی ، جلوه های ویژه و غیره منتشر میشود .
فرقی نمیکند در چه سطحی باشید ، ما در پالس کلاب فقط پیرامون یادگیری نرم افزار  و یا اختصاصا پریمیر آموزش منتشر نمیکنیم  ، در این فضا شما قدرت رشد دارید در هر موضوعی که علاقه مندید و هر سطحی که باشید . با جرات به شما میگویم ما همیشه هنرجویان خودمان را در بحث آموزش شگفت زده کرده ایم و در پالس کلاب فضای بسیار مناسب تری برای این موضوع داریم .  این کلاب برای شما در هر سطحی که باشید توصیه میشود.
بلافاصله بعد از ثبت سفارش تمام آموزش های پلن مورد نظر در سایت و حساب کاربری شما فعال میشوند و هیچ محدودیت زمانی در دسترسی به آنها برای شما وجود ندارد و همیشه میتوانید به سایت آکادمی پالس مراجعه و آموزش های خود را تماشا کنید . بزودی اپلیکیشن پالس کلاب نیز در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت

اگر سوالی دارید ؟ بپرسید